Balkan Turları

Balkan Turları
Ormanlık sıradağlar ve de sarp kayalıklar anlamına gelen Balkanlar, adının hakkını veren tüm doğal güzelliklere sahip harika bir coğrafyada. Aynı zamanda önemli tarihsel olaylara da tanıklık eden Balkan ülkeleri, bu özelliği ile hem tarihi hem de doğal güzellikleri birlikte en güzel biçimde taşıyabilmektedir. Sizler de bu muhteşem güzellikleri Vizesiz Yurtdışı farkıyla, çok uygun fiyatlarda ziyaret etmek istiyorsanız, sizler için düzenlediğimiz birbirinden farklı Balkan Turları için hemen internet sitemizi ziyaret edip, programlarımızın detaylarını inceleyebilirsiniz.
Balkan Turları Hakkında
Vizesiz Yurtdışı olarak sizler için düzenlediğimiz turlardan biri; 2 gece – 3 günlük ya da 3 gece – 4 günlük Bosna – Hersek Turu olmaktadır. Program ücretine dahil olan hizmetlerimiz; Türk Havayolları ile ekonomi sınıfında Saraybosna’ya gidiş-dönüş uçak biletleri ve alan vergileri, Saraybosna’da 2 gece ya da 3 gece (tur tercihinize göre) 4 yıldız otelde oda kahvaltı konaklamalar, havalimanı – otel – havalimanı arası transferler, şehir konaklama vergisi ve sigortası, Türkçe rehberlik hizmeti, müze ve ören yeri giriş ücretleri; Tünel, Blagaj Tekkesi, Travnik Kalesi, Mostar eski şehre giriş ve Milli Park; öğle ve akşam yemekleri ile programda belirtilen tüm şehir gezileri, şeklindedir.
Bir diğer Balkan tur programımız ise; 7 gece- 8 gün otobüs ile uzun Ballan Turu olmaktadır. Balkan ülkelerinin tüm güzelliklerini yolda da yaşamak isteyenlerin en çok tercih ettiği tur paketimiz dahilindeki hizmetler; lüks otobüslerle ulaşım; İstanbul’dan Kalkış – İstanbul’a varış, programda belirtilen panoramik geziler, 7 gece 4 ya da 5 yıldızlı otellerde konaklama, Türkçe rehberlik hizmeti, tüm yerel rehberler, otobüs içi ikramlar ile oteldeki veya lokal restoranlardaki akşam yemekleri olmaktadır.
Yukarıda belirttiğimiz 7 gece – 8 günlük uzun Balkan Turu’nun bir de THY ile uçakla olan seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca yılbaşınızı , Balkanlar’ın mistik şehirlerinden Belgrad’da geçirmek istediğinizde ise sizler için sunduğumuz  Belgrad Yılbaşı Programı’nı da inceleyebilirsiniz. Balkan Turları hakkında programlarını detaylarını ve de fiyatlandırma ile gezilip örülecek yerleri incelemek için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm 8 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.