Bangkok - Phuket turu

Bangkok-Phuket Turu
Bangkok ve Phuket Adaları’nın muhteşem doğası içinde, egzotik havasını ve de tapınaklarının uyandıracağı mistik duyguları yaşamak için , Vizesiz Yurtdışı olarak Bangkok-Phuket Turu ile karşınızdayız. Tüm mistik havanın yanında muhteşem denizin, güneşin ve de sahillerin tadını çıkaracağınız bu harika turda, yurtdışı turlarının en farklısına, ve en eğlencelisine  katılarak, unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.
Bangkok-Phuket Turu Hakkında
2 Gece Bangkok – 3 Gece Phuket’te konaklanacak şekilde düzenlendiğimiz tur programımız, her perşembe hareket edecek biçimde programlanmıştır. Bangkok ile başlayacak olan turumuzda; 6 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha Heykeli, Oturan Buddha Heykeli, Stupalar (mezar taşları), masaj okulu bulunan Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha Heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı, panoramik şehir gezisinde ise Çin Mahallesi, çiçek pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland kralının Bangkok’taki malikânesi ilk gün, Budizm’in başkenti olan bu harika şehirde gezilecek yerler arasında. Diğer günlerde de Bangkok’un muuhteşem güzelliklerinin ardından Phuket Adaları’na uçış yapılacak ve de Phuket Adaları’na ayrılan sürede, isteyen misafirlerimiz için Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin geçtiği Phi Phi Adası ile Phi Phi Ley’deki Viking Mağarası ziyaretinde bulunulacaktır. James Bond filmleriyle ünlenmiş James Bond Adası ziyareti de yine dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek turlardandır.
2 gece Bangkok 3 gece Phuket’te, seçilen tesislerde oda + kahvaltı bazında konaklama, Mahan Havayolları ile İstanbul – Bangkok – İstanbul (gidiş/dönüş) ekonomik sınıf uçak bileti, Phuket bağlantı uçuşları, tüm gerekli alan/otel/alan transferleri ile zorunlu seyahat sağlık sigortasının program ücreti dahilindeki hizmetlerimizdendir. Bangkok-Phuket Turugüzergahları ile programın detayları hakkında bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir; iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.