Bangkok Turları

Bangkok Turları
Uzak Doğu ülkeleri içinde muhteşem kültürü ve de hareketli yaşam biçimi ile adeta Uzak Doğu’nun incisi haline Bangkok, Vizesiz Yurtdışı olarak bizlerin farkıyla, seyahat rotanıza eklemeniz gereken ve inanılmaz anlar yaşamanızı sağlayacak bir tur olacak. Her Perşembe hareket eden 3 farklı Bangkok Turları sayesinde, Bangkok’un tüm görkemini en iyi biçimde ve en derinden yaşayabileceksiniz.
Bangkok Turları Hakkında
Uzakdoğu’nun mistik kültürünü en yakından yaşamak istediğinizde ve buna bir de en güzel tropik adaların zityaretini eklemek istediğinizde; sizler için sunduğumuz 2 gece Bangkok, 3 gece Pattaya konaklamalı Bangkok – Pattaya Turu tam sizere göre olacak.
Tüm Dünya’da Budizm’in merkezi olarak kabul edilen, Buda heykelleri ile tüm Dünya’da ünlenmiş ve tapınakları ve doğası ile muhteşem bir görsel şölen yaşatan Bangkok ile yine doğanın, denizin birbirinden güzel renklerine şahit olacağınız Phuket Adaları’nı bir arada görke istediğinizde ise, sizler için sunduğumuz 2 gece Bangkok, 3 gece Phuket Adaları turuna katılabilirsiniz.
Doya Doya tropik adaların keyfini yaşamak, Dünyaca ünlü koylarda yüzmek ve ada kültrürünü en yakından yaşamak içinse, Bangkok Turları’nın dahilinde bulunan Pattaya Turu, sizler için en doğru tercih olacak.
Yukarıda belirtilen Bangkok Turları’na ödenen ücrete dahil olan hizmetlerimiz; Mahan Havayolları ile İstanbul – Bangkok – İstanbul (gidiş/dönüş) ekonomik sınıf uçak bileti, seçilen turun gün ve programına göre oda+kahvaltı konaklama, Bangkok panoramik şehir turu, Pattaya transferleri, tüm Alan/Hotel/Alan transferleri ile zorunlu seyahat sağlık sigortası, şeklindedir. Bangkok Turları programlarımızın gün gün programlamasını detaylı bir şekilde incelemek, fiyatlandırma hakkında bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir; aklınıza takılan tüm soruların cevapları için internet sitemiz üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm 4 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.