Bosna - Hersek Turları

Bosna-Hersek Turları
Ortak tarihe belki de en çok sahip olduğumuz ülkeler içinde ilk sırada yer alan Bosna- Hersek, son yıllarda Balkan turları içinde en çok ziyaret eden ülkelerin başında gelmektedir. Türk kültürünün etkisini en derinden hissedilebileceği Bosna – Hersek’te, Boşnak kültürünü en yakından yaşayabilmeniz, kültür miraslarımızı yakından ziyaret edebilmeniz ve de Balkanlar’ın muhteşem doğasını yaşayabilmeniz için Vizesiz Yurtdışı olarak 2 farklı seçenekle, sizlere Bosna- Hersek Turları sunmaktayız.
Bosna- Hersek Turları Hakkında
Vizesiz Yurtdışı olarak sizlere, 2 gece – 3 günlük ya da 3 gece- 4 günlük Bosna Hersek Tur Programı sunmaktayız. 2 gece – 3 günlük tur programının uçuşları Türk Havayolları ile olup, tam pansiyondur. 1.gün; Başçarşı, 2.gün Mostar – Poçitel – Blagaj ve 3.gün de Savaş Tüneli – Vrelo Bosna ana başlıklarında geziler programlanmış ve de 3. günün sonunda dönüş sağlanacak şekilde programlama yapılmıştır.
3 gece 4 günlük tur programı ise; yine THY ile uçuş ve de tam pansiyon konaklamalı şeklindedir. 1. gün Başçarşı, 2. gün Mostar – Poçitel – Blagaj, 3. gün Travnik ve 4. günde de Savaş Tüneli – Vrelo Bosna ana başlıklarında tur programı planlanmış, 4. günde dönüş yapılacak şekilde saat ayarlamaları sağlanmıştır.
Bosna- Hersek Turları kapsamında ödenecek ücret dahilinde olan hizmetlerimiz ise; Türk Havayolları ile ekonomi sınıfında Saraybosna gidiş – dönüş uçak biletleri ve alan vergileri, Saraybosna’da 3 gece ya da 2 gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklamalar, havalimanı – otel – havalimanı arası transferler, şehir konaklama vergisi ve sigortası, Türkçe rehberlik hizmeti, müze ve ören yeri giriş ücretleri; Tünel, Blagaj Tekkesi, Travnik Kalesi, Mostar eski şehre giriş, Milli Park; öğle ve akşam yemekleri ile programda belirtilen tüm şehir gezileri, şeklindedir.

Tüm 2 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.