Egzotik Ada Turları

Egzotik Ada Turları
Hint Okyanusu’nun büyüleyiciliğini en güzel biçimde ortaya koyan Seyşeller, 115 garnit ve mercan adasından oluşmaktadır. Ayrıca Dünya’da çok nadir görülen flora ve de fauna da yine Seyşeller’de yer almaktadır. Bembeyaz sahilleri, kristal gibi denizi, çok eski çağlara kadar uzanan köklü tarihi ile içinizi kıpır kıpır edecek güzellikteki bu muhteşem doğal güzelliği Vizesiz Yurtdışı farkıyla, birbirinden güzel Egzotik Ada Turları sizleri bekliyor.
Egzotik Ada Turları Hakkında
Egzotik adaların muhteşem güzelliğinin tadını en güzel biçimde çıkarabileceğiniz birbirinden güzel ve farklı ada turları seçenekleri ile sizlerleyiz. 5 gece konaklamalı Seyşeller Constance Ephelia Resort Hotel, 5 gece konaklamalı Seyşeller Constance Lemuria Resort Hotel, 5 gece konaklamalı Seyşeller Hill Wiev Banyan Tree Resort Hotel, 5 gece konaklamalı Seyşeller Hilton Labriz Resort Hotel, 5 gece konaklamalı Seyşeller Northolme Resort Hotel, 5 gece konaklamalı Seyşeller Maia Luxury Resort Mahe Hotel, programımız kapsamında bulunan turlar olmaktadır.
Tur programımıza ödeyeceğiniz ücret dahilinde olan hizmetler; 5 gecelik seçtiğiniz program dahilinde; oda – kahvaltı ya da yarım pansiyon konaklama, özel araç transferleri, Mahe Havaalanı’nda karşılama ve de asistanlık hizmetleri olmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret etmenizle, yukarıda adı geçen tur programlarının içeriğini, tarih aralıklarını ve fiyatlandırmalarını detaylı bir biçimd öğrenebilirsiniz. Muhteşem doğa eşliğinde unutulmaz anılar biriktirmek için en doğru tercihlerden biri, Vizesiz Yurtdışı farkıyla Egzotik Ada Turlarıprogramlarından birine katılmak olacak. Çok daha detaylı bilgi almak, programları incelemek ve diğer tur güzergahlarına da göz atmak için internet sitemizi ziyaret edebilir; aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını almak için internet adresimiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Şimdiden keyifli tatiller!

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.