El Salvador Turları

El Salvador Turları
Orta Amerika ülkeleri arasında 7 milyonluk nüfusu ile nüfus yoğunluğu en yüksek ülkeler arasında yer alan El Salvador, farklı tarihi geçmişi, muhteşem dağ manzaraları ve de sörf severlerin en uğrak yerlerinden biri olan, büyük dalgaları ile meşhur Del Tunco plajı ile turizm açısından en merak edilen ülkeler arasındadır. Bizler de Vizesiz Yurtdışı olarak sizler için düzenlediğimiz 17 günlük Büyük Orta Amerika Turu kapsamında El Salvador Turları da düzenleyerek, bu muhteşemliği yakından yaşamınızı sağlıyoruz.
El Salvador Turları Hakkında
Panama, Meksika, Guatemala, El Salvador, Nikaragua ve de Kasta Rika ülkelerinin yer aldığı 17 günlük Büyük Orta Amerika turunda, El Salvador gezisi, turun 6.günü başlayıp 10.günü Kosta Rika’ya geçişle son bulmaktadır. Tur kapsamında; 6. günde; başkent San Salvador’ giriş yapılmakta ve şehir merkezinde bulunan Metropolitan Cathedral, National Palace; National Theathreve yine meşhur Monsenor Romero’nun öldürüldüğü Divina Providencia Chapelin’i gezileri yapılmaktadır.
7. güne başlandığında; Boqueron Krateri’ni görmek, Siyah Deniz adlı yerin ziyaretinde bulunmak, bir zamanlar Amerika’nın Pompeisi olarak isimlendirilen Pompeii of America , Coya de Ceren Antik Kenti’ni ziyaret etmek, en önemli tarihi şehirlerden Ruinas de San Andrés yöresini ziyaret etmek ve ardından Costa Del Sol adlı sahil kısmına geçerek denize girmek ve dinlenmek için turistik bir yerde serbest zaman geçirmek, günümüzün programını oluşturmaktadır. 8. gün ise El Salvador’un doğu bölgesi için ayrılmıştır. Önce Suchitoto şehri görülmektedir. Öğleden sonra doğu kıyı şeridinde Meangueara Körfezini, fiyordlar arasından geçerek, Nikaragua sahillerine ulaşan bir yolculuk yapılmakta, ardından en önemli şehirlerden Leon’a geçilmektedir. 9. günde ise Managua ve Granada turları ile El Salvador Turları içeriği tamamlanmış olmaktadır.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.