Filipinler Turları

Filipinler Turları
Mega kentleri ile, 20’den fazla aktif halde volkanik dağları ile, 2000 yıllık pirinç tarlaları ve 100’den fazla etnik topluluğun bir arada yaşaması ile Asya’nın en fantastik ülkelerinden biri Filipinler’dir. Tropikal adalarının muhteşem güzelliği ve güler yüzlü insanları ile dünyanın en uzun sahil şeridine sahip ülkelerden biri olarak Filipinler, unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenlerin ve de farklı ülkeleri keşfetmeyi sevenlerin unutmayacağı bir seçenek olmaktadır. Vizesiz Yurtdışı olarak sizlere, birbirinden farklı Filipinler Turları sunarak, muhteşem anlar yaşamanızı sağlıyoruz.
Filipinler ve Turları Hakkında
Filipinler turuna katıldığınız zaman; tropik bitkilerden oluşmuş muhteşem doğal güzelliklerdeki adalar, bembeyaz kumsallar, yağmur ormanları, doğal eserleri ile Filipinler sizleri karşılayacak. Vizesiz Yurtdışı olarak sizler için sunduğumuz tur seçenekleri; Filipinler – Manila – Bohol Turu, Filipinler – Manila – Boracay Turu, Filipinler – Manila – Palawan – El Nido Turu olmaktadır. Sizler için sunduğumuz tur programlarından birini seçmeniz dahilinde ödeyeceğiniz ücret içinde olan hizmetlerimiz; oda – kahvaltı olacak şekilde programda yer verdiğimiz konaklamalar, tüm transferler ve özel turlar, programda geçen öğle yemekleri, ve hangi turu seçtiyseniz, o turda geçen ara uçuş biletleri yer almaktadır.
Tur programlarımıza dahil olmayan hizmetler ise; İstanbul le Manila arası uçak bileti, yurt dışı için gerekli olan çıkış pulu ve de programlarda belirtilmemiş tüm yemekler, içecekler ve de kişisel harcamalardır. Sizler de doğal güzellikleri ile Dünya’nın en eşsiz adalarına sahip Filipinler’de muhteşem zamanlar geçirmek istediğinizde, sizler için sunduğumuz Filipinler Turları seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Tur programlarının detaylarını öğrenmek, tarih aralıkları ve de fiyatlandırma hakkında çok daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir, aklınıza takılan sorular içinse intenet adresimiz üzerinde bulunan iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm 3 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.