Guatemala Turları

Guatemala Turları
Mayalar’ın izini sürmek, orman içinde saklanmış pek çok kayıp şehre yakından tanıklık etmek, antik eserlerden kumsallara uzanan bir yolculuğu deneyimlerinize katmak istediğinizde; sizler için sunduğumuz Guatemala Turları programı dahilinde olan Büyük Orta Amerika Turu’na, Vizesiz Yurtdışı farkıyla katılabilirsiniz.
Guatemala Turu Hakkında
15 Eylül çıkışlı 17 gün sürecek muhteşem Büyük Orta Amerika Turu sayesinde Guatemala’nın da eşsiz güzelliğini en iyi biçimde, bizlerin farkıyla yaşayabileceksiniz. Guatemala ile birlikte, Orta Amerika’nın en etkileyici ülkelerinden Panama’yı, Meksika’yı, El Salvador’u, Nikaragua’yı ve de Kosta Rika’yı da yine bu muhteşem turumuz aracılığıyla görebileceksiniz. 17 günlük turumuzun 3. gününde; Guatemala’ya uçuşumuz gerçekleşmekte ve inilen zamanda panoramik şehir turunun ardından konaklamak için otele yerleşilmektedir.
Asıl turun başladığı 4.günde; tarihi Antigua sokaklarındaki turla gezi başlamakta, yeterli süreden sonra tarihi bir küçük kasaba olan ve Atitlan Gölü kıyılarına yakın; Panajachel kasabasına varılıp, buradaki otele yerleşilmektedir. 5.günde ise; Lanvhero isimle anılan; Yerel Bot kaptanı bizleri otelimizden almakt ve göl turu için yola çıkılmaktadır. Santiago de Atitlan ve San Pedro La Laguna isimli yerel köyler, bu turda ziyaret edilmekte, Guatemala’da yaşayan en büyük Maya topluluğu olan Quiche’lerin “Popol Vuh” adlı kutsal kitabı 1800’lerde Peder Francisco Ximenez tarafından Aziz Tomas Kilisesinde ortaya çıkarılıp İspanyolcaya tercüme edilmiş olan, Hristiyanlık ve Şamanizm’in bir karışımından oluşan ilginç ayinlerin yapıldığı kilisenin ziyareti yapıldıktan sonra, geceleme için otele dönüş yapılmaktadır.
Mayalar’ın bu eşsiz güzellikteki kilisesi ile mistik havanın en içten yaşanacağı, algılarınızı son derece genişletecek bu muhteşem gezinin tüm tur programının güzergahları, tur programı, fiyatlandırma ve de Guatemala Turları hakkında çok daha detaylı bilgi almak için ürün içeriğini ziyaret edebilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.