Kamboçya Turları

Kamboçya Turları
Rüyaları süsleyecek güzelliğe sahip, binlerce yıllık köklü bir tarihi geçmişi olan, Çin Denizi’nin yüksek dağlar çevrelenmiş arasında kalan Vietnam ve aynı özelliklerde, hemen yakınındaki Kamboçya. Sizler de bu muhteşem güzellikteki iki ülkeyi yakından örmek ve tüm güzelliklerine en yakından şahit olmak istiyorsanız; mistik etkiyi Yurtdışı Vizesiz farkıyla Kamboçya Turları sayesinde yakalayabilirsiniz.
Kamboçya Turları Hakkında
6 gece konaklamalı, Singapur Hava Yolları ve Vietnam Hava Yolları ile her gün hareketli turumuz sayesinde göreceğiniz yerler şu şekildedir: 1.Gün: Saigon’a varış, 2.Gün: Cu Chi Tünnelleri – Saigon Şehir Turu – Saigon, 3.Gün: Saigon – Hanoi ve Hanoi Şehir Turu, 4.Gün: Hanoi – Halong Bay, 5.Gün: Halong Bay – Hanoi –Siem Reap, 6.Gün: Siem Reap – Angkor Wat & Angkor Thom Tapınakları ve 7.Gün: Siem Reap – İstanbul .
Turumuzun ücreti dahilinde verilecek hizmetler; seçilen otel kategorisindeki belirtilen otellerde ve oda tiplerinde toplam 5 gece kahvaltı dahil konaklama, 1 Gece / 2 Gün Full Board olarak Ha Long Bay Cruise konaklaması, programda belirtilen tüm transfer ve turlar, iç hat uçak biletleri, lokal İngilizce rehberlik hizmeti,programda belirtilen tüm giriş ücretleri, Vietnam C1 belgesi, programda belirtilen tüm yemekler, 4 öğle yemeği ve 3 akşam yemeği, Lady Hauu Cruise’da 1 akşam yemeği, Apsara Show’u eşliğinde alınacak 1 akşam yemeği, Halong Bay Cruise’da alınacak 1 öğle, 1 akşam yemeği ve 1 brunch, turlar ve transferler esnasında kişi başı günlük 500 ml’lik 2 şişe su şeklindedir. Kamboçya Turları detaylı programını ve de fiyatlandırma hakkında çok daha fazla bilgi almak, diğer turları da detaylı bir şekilde incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek, aklınıza takılan soruları da bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.