Kharkov Turları

Kharkov Turları
Vizesiz yurt dışı turları düzenleyen firmamız sizlere birbirinden farklı ve eğlenceli tur seçenekleri sunarak en keyifli tatili ayağınıza getiriyor. Firma olarak önceliğimiz sizlerin hayali olan yurt dışı tatili sizlere en iyi şartlarda sunmaktır.
Kharkov’un En Güzel Mekanları
Birbirinden güzel ve özel turlarla ile size hizmet veren tur şirketimiz yurt dışı turları ve vizesiz yurt dışı turları ve gemi turları ile sizlere hem tatil hemde yeni yerler görme imkanı sunmaktadır. Firmamız yurt dışı turlarında hava yolu şirketlerinden Türk Hava Yolları, Pegasus ve Atlas jet ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Turlarda hangi hava yolu şirketi ile seyahat etmek istediğinizin tercihi bazı durumlarda siz müşterilerimize bırakılmıştır. Şirketimizin vizesiz olarak yurt dışına düzenlediği turlardan bir tanesi de Kharkov turlarıdır. Kharkov turlarımız dört gün üç gece olarak düzenlenmiş turlar olup Atlas jet ya da Pegasus ile seyahat edebilme seçenekleriniz bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz hava yolu şirketine göre yolculuğumuz İstanbul Atatürk Havaalanı veya Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan başlayacaktır ve Kharkov da yolculuğumuz son bulacaktır.
Turumuzda 3 gün botunca Kharkov’un tarihi ve doğal güzelleiklerini ve görülmesi gereken özel yerleri düzenlenen panaromik ve turlarımız ile sizlere tanıtılmaktadır. Şehrin en önemli yerlerinden olan Forest Park, Shevchenko Anıtı, Uspensky Katedrali, Glry Memorial Anıtı, Pokrovsky Katedrali, Mirror Stream çeşmesi, Svobody Meydanı ve Gorky Park gibi Kharkoy’un en ünlü meydan ve binalarını gezebileceğiniz, sizler için özel olarak ayarlanmış konaklama otelimizde sabah ve akşam yemeklerini yiyebileceğiniz aynı zamanda şehir turlarımız dışında kendinize özel olarak ayıracağınız vakitlerde serbest zaman geçirebilecek ve istediğiniz aktivitelere katılabileceksiniz. Vizesiz yurt dışı turlarımızdan olan Kharkov Turlarımızı kaçırmamanızı ve bu güzel tatil için hemen bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Tüm 2 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.