Kiev Turları

Kiev Turları
Sizler için birbirinden farklı alternatifler ile en güzel en konforlu yurt dışı turlarını sunan acentamız ile Kiev Turlarının farklılığını yaşayabilirsiniz. Sizlerden gelen istekler üzerine oluşturmuş olduğumuz turlarımızın içinde en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Kiev turları için İstanbul ve Ankara’dan çıkış tercihli iki seçeneğimiz bulunmaktadır.
Rüya Gibi Bir Dört Gün Geçirmek İçin Bizi Tercih Edin
Kiev turumuz üç gece dört gün olarak planlanmış turlarımızdandır. Müşterilerimizin isteğine göre İstanbul ya da Ankara’dan uçak ile hareket ile başlayan yolculuğumuz Kiev’de son bulmaktadır. Kiev’e varışın hemen ardından otellere yerleşen müşterilerimiz için şehri tanıtmak amaçlı düzenlediğimiz panoromik turlarımız başlamaktadır. Kiev Turlarında en çok merak edilen ve en çok ziyaret edilen yerler den oluşan turumuzda uğranan merkezler; Merkez Opera Binası, Dostluk Heykeli ve Dostluk Tepesi’ni ziyaret, Padol kentine ziyaret ederek turumuzu tamamlamış olacağız. Gidilen bu merkezler dışında diğer bir çok yere de turlar mevcuttur.
Kiev turlarımızda ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz şehir turlarının dışında ekstra turlarda düzenlenmektedir. Bu turlar için sizlere acentamız tarafından gerekli yönlendirmeler de yapılmaktadır. Tur hizmetimizin dışında olan bu geziler için ekstra bir maliyet söz konusudur. Bunun dışında otellerde konaklama, sabah ve akşam yemeklerimiz acentamıza ait olup herhangi bir ekstra maliyeti bulunmamaktadır. Size ve sevdiklerinize dört gün boyunca sorunsuz, konforlu ve güvenli yurt dışı turları sunan şirketimiz ile gönül rahatlığı ile tatile çıkabilirsiniz. Sizler için en iyi hizmeti vermek ve memnun müşteriler yaratmak firma olarak son derece önem verdiğimiz bir konudur. Kiev turları gibi pek çok yurt dışı turumuz bulunmakta olup, bizlerle iletişime geçmeniz durumunda sizlere tüm turlarımız ve fiyatları ile ilgili bilgiler aktarılmaktadır.

Tüm 2 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.