Kosta Rika Turları

Kosta Rika Turları
Sizler için her zaman ayrıcalıklı hizmetler sunan ve en cazip fiyatlar ile yurt dışı tur imkanı sunan firmamızın sizlere özel düzenlediği Orta Amerika Kosta Rika Turlarımız firmamızın en çarpıcı ve ilgi gören turlarından bir tanesidir.
Orta Amerika’da Geçirilen Muhteşem Bir On Beş Gün Kosta Rika Turları
Kosta Rika turumuz on yedi gün süren harika bir yurt dışı seyahatidir. 15 Eylül itibari ile turumuz başlamış olacaktır. Kayıt yaptırmak isteyen müşterilerimizin web sayfamız üzerinden rezervasyon işlemlerini yaptırmalarını ya da iletişim numaralarından bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. Kosta Rika turumuz diğer turlarımıza göre uzun süresi ve gezilecek yerlerinin çokluğu ile dikkat çeken bir alternatiftir. Sevdikleri ile birlikte Orta Amerika’da farklı bir deneyim yaşamak isteyen müşterilerimiz için harika bir seçenek olan Kosta Rika Turları için gecikmeden ön kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Kosta Rika turları kapsamında gezilen yerler arasında, Mexico City şehir turu, Teotıvakan Piramidleri turları, Guatemala City ve Antıgua Guatemala şehir turları, Atıtlan Gölü gezintisi, San Salvador gezintisi, La Unıon, Potosı Sahilleri, Leon, Managua, Masaya Granada, Penas Blanca, Arenal Volkanı Milli Parkı, San Jose, Bocas Del Toro, Panama City, Panama Kanalı gibi birbirinden güzel yerler ile turumuz Paris Ktarmalı olarak tamamlanacaktır. Dönüş güzergahımızda Paris aktarmalı olarak İstanbul’da turumuz son bulacaktır. Kosta Rika Turları diğer turlardan hem zaman olarak hemde turların içeriği olarak farklılık göstermekte olup en yakın tur tarihimiz 15 Eylül olarak belirlenmiştir.
Sizlerden bu özel turlardan ve sizlere özel olarak sunulan hizmetlerden faydalanmak isterseniz web sayfamız üzerinden iletişim adreslerimiz ve numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve gitmek istediğiniz tur hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Her bütçeye her zevke ve ihtiyaca göre tasarlanmış birbirinden güzel tur hizmetlerimiz ile sizlere bol alternatif sunmaktayız.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.