Küba Turları

Küba Turları
Birbirinden farklı alternatifler ile sizlere en güzel yurt dışı turlarını sunan firmamızın düzenlemiş olduğu turlardan olan Küba Turları, her yıl en çok rağbet gören tur programlarımızdan bir tanesidir. Yıl içerisinde birkaç defa düzenlediğimiz Küba Turları, meraklısı için harika bir tatil ve kültür turu mahiyetindedir.
Eşsiz Tarihi Dokusu, Müzik Taşan Sokakları ve Eğlenceli İnsanları İle Küba
Küba turları için bahar aylarını tercih edenlere özel bahat turları imkanlarımız bulunmaktadır. Bahr turları için Küba’yı tercih eden müşterilerimizin seyahatleri İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan başlayarak Havana’da son bulmaktadır. Yolculuğumuz bekelemişlemlerimiz ile birlikte yaklaşık olarak 15 saat sürmekte bazen biraz daha fazla sürebilmektedir. Havana’ya varıldığında özel araç ile karşılanan misafirlerimiz için Havana Turu başlamış olacak ve hemen şehir turu programına dahil olacaklardır. Havana başlı başına sizi kendisine çekecek dokuya sahip bir şehir olarak karşınıza çıkacak. Şehir kurulduğu günden bu yana değişmeyen hali ile mistik bir atmosferin içinde olmanızı sağlayacaktır.
Küba turumuz kapsamında göreceğimiz yerler arasında Havana Şehir turu dışında, Trınıdad, Cayo Santa Marıa, Santa Clara ve Remedios yeleşkeleri bulunmaktadır. Buralarda en önemli meydanlar, en önemli tarihi binalar ve doğa güzellikleri taşıyan yerler tur programı içerisinde olup tek tek tanıtımları yapılarak misafirlerimizin gezdirildiği yerlerdir. Firmamız tarafından bu sene içerisinde bahar turları dışında düzenlenecek olan Küba Turları Ramazan Bayramı Turu, Kurban Bayramı Turu ve 1 Ekim çıkışlı Küba turumuzdur. Özellikle bayram tatillerini fırsata dönüştüren kişilerce bu tarihlerde düzenlenen yurt dışı turları oldukça önemli olmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayarlanan bu tarihlerde Küba’yı yakından tanıma, eşsiz tarihi ile karşılaşma, şehre hakim olan İspanyol mimarisini görebilme ve müzik ile iç içe olan harika insanlar ile tanışma fırsatını yakalayabilirisiniz.

Tüm 6 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.