Meksika Turları

Meksika Turları
Dünya’nın bir çok ülkesine yüksek standartlarda birbirinden güzel turlar düzenleyen firmamız yılın belli dönemlerinde de Meksika Turları düzenlemektedir. Meksika turları Orta Amerika’ya yapılan en güzel turlardan biri olarak bir çok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Eğer Meksika turlarımıza katılmak isterseniz 15 Eylül’de düzenlenecek olan 17 günlük turlarımızı tercih edebilirsiniz.
On Yedi Gün Boyunca Orta Amerika’da Eşsiz Bir Tatil
Meksika turlarımızda ekstra ücrete tabi olmayan firmamız tarafından sizlere sunulan bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlar arasında İstanbul, Mexico City ve Panama City  arasındaki uçuşlarınızda ekonomi sınıfı uçak biletleriniz ve buna bağlı olarak 23 kg lık bagaj hakkınız tarafımızca sağlanmaktadır. Mezxico City ve Guatemala Ctyarasındaki uçuşlar da yine firmamız tarafından karşılanmaktadır. Tur esnasında kalınacak olan otel ve butik otel konaklamaları da firmamız tarafından tur kapsamında karşılanan hizmetlerden bir tanesidir. Araçlar ile San Salvador şehir turu, Turlar kapsamında birçok bölge, tarihi bina, alanlara yapılan turlar, yerel ve Türkçe rehberlik hizmetleri ve seyahat sağlık güvence sigortası firmamız tarafından tur kapsamında olup ekstra ücrete tabi olmayan hizmetlerimizdendir.
Meksika Turları ile tatile çıkan müşterilerimizin tur esnasında yaptıkları tüm kişisel harcamalar kendilerince karşılanmaktadır. Aynı zamanda yurt dışı çıkış harcı olan 15 TL’ de yine müşterilerimizce karşılanmaktadır. Tur programımız içerisinde belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri, ücrete dahil edilen yemeklerde ki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, tüm yerel servis tipleri, tur programının dışındaki ekstra düzenlenen tüm turlar ve özel havaalanı vergileri müşterilerimiz tarafından karşılanması gereken ekstra hizmetlere girmektedir. Sizler için en konforlu, en güvenli ve en çok tercih edilen yurt dışı turlarını sizlere makul fiyatlar ile sunan firmamıza ulaşarak vermiş olduğumuz hizmetler ve Meksika Turları hakkında daha detaylı bilgi almanız mümkündür.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.