Nikaragua Turları

Nikaragua Turları
2014 yılından beri güvenli yolculuğun adres olan VY Global Travel ile benzersiz bir Nikaragua turuna hazır mısınız? Orta Amerika’yı kapsayan ve 17 gün süren bu turda tadı damağınızda kalacak harika anlar yaşayacaksınız.
Müthiş Anılar Biriktirin
Yolcuğumuz İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde başlayıp buluşmakla başlıyor. Saat 03.30’da buluşup uçağımızla Amsterdam aktarmalı olarak Mexico City’ye varıyoruz. İlk günümüzü otele yerleşip ertesi gün başlayacak turumuz için dinlenmeye başlayarak geçiriyoruz.
17 gün sürecek bu tur boyunca tur rehberimizle 6 farklı bölge gezeceğiz. Bunlar Panama, Meksika, Guatemala, El Salvador, Niakaragua ve Kosta Rika’dır. Her seyahat sırasında eşsiz yapılara şahit olacaksınız. İlk hafta; Teotivakan’da piramit gezisi ve yerel içki olan tekila tadımı, Atitlan Gölü’nde göl tut ve yerel köyleri ziyaret, Boqueron Kraterive sahil şeridine yolculukla geçecek. İlk haftamızı bitirdiğimiz Pasifik kıyılarına mayolarınızı da getirmeyi unutmayın! Costa Del Sol başkente en yakın deniz yöresi olmasıyla beraber plajları denize girmek için harika olan bir bölgedir. Deniz kıyısına konumlanmış tesislerde öğle yemeğimizi yedikten sonra gün sonunda otelimize dönüyoruz.
İkinci haftaya El Salvador’un doğu bölgesine doğru yola çıkarak başlıyoruz. Yöresel teknelere binerek Niakaragua sahillerine ulaşıp, şehir merkezini gezeceğiz. Devrimler sırasında birçok darbe alması yüzünden tarih kokan Managua’nın eski devlet binasına çıkıp şehri izlemek, Granada Gölü’nde tekne turuna katılmak, purolarıyla meşhur olan Nikaragua’da puro fabrikasını gezmek, Arenal Yanardağı’nı ziyaret etmek aklınıza en çok kazınan anılarınızdan olacak. Bol bol fotoğraf çekeceğiniz bir hafta sizi sizi bekliyor.
Son günlerimizi doğa harikası Panama cenneti olarak bilinen kıyılarda geçirdikten sonra Panama City’e gitmek üzere uçağa binip yolculuğumuza devam ediyoruz. Burada şehir turunu, Panama Kanalı’nı ziyaretini ve serbest zamanımızı gerçekleştirdikten sonra otelimize dönüyoruz. Ertesi gün kahvaltıdan sonraki zamanınızı isterseniz serbest olarak isterseniz de rehberimizin sunacağı alternatif turlara katılarak değerlendirebilirsiniz. Akşam Paris aktarmalı uçağımıza binip İstanbul’a varış için yola çıkıyoruz. Uçuştan sonra ayrılırken bu Nikaragua turundan yorgun fakat mutlu ayrıldığınızı ümit ediyoruz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.