Panama Turları

Panama Turları
Mexico City’den başlayıp Panama Kanalı’nda son bulan Orta Amerika turu… Tekrar tekrar görmek isteyeceğiniz yerlerin hepsini Panama turlarımızla size sunuyoruz. Keşfedeceğiniz harika yerler, karşılaşacağınız manzaralarla sizi sizden alacak bir seyahate hazır olun.
17 Günlük Rüya Turu
Orta Amerika’nın görülmeye değer hiçbir köşesini atlamadan hazırladığımız program, donanımlı rehberlerimiz sayesinde tam bir kültür yolculuğuna dönüşecek. Atatürk Havalimanı’ndan Amsterdam aktarmalı uçuşunuzla başlayan yolculuğunuz ve Mexico City’ye ayak bastığınız sizi bambaşka dünyalarla tanıştıracak. Mexico City ve Teotivakan’da geçecek olan ilk günde gezilen müzeler, hükumet sarayı, antik şehri ve daha bir çok yer aklınızı başınızdan alacak.
Sonraki üç gününüz ada ülkesi olan Antigua ve çevre bölgesinde geçecek. Panaromik şehir turu, yürüyerek bölgeyi keşfe çıkma, Atitlan Gölü’nde tekne turları, yerel köylere ziyaretler derken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak ve eşsiz manzaraların karşısında fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Turunuz El Salvador’un başkenti San Salvador ile devam edecek. Başında geçen olayların etkisini görebileceğiniz San Salvador’da şehir turundan sonra Pasifik Kıyıları’na yapılan yolculukla turkuaz mavisi denizin tadını çıkarabileceksiniz.
San Salvador’dan teknelerle yola çıkıp Nikaragua’ya ulaşıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Hâlâ aktif olan yanardağ ziyareti, puro fabrikasında yapılan turla gördüğünüz, öğrendiniz her şey başınızın dönmesine sebep olacak. Granada-Arenal-San Jose bölgelerinde doğanın muhteşemliğine tanık olurken hem müzede gezecek hem de yerli kabilelerin el sanatlarıyla ilgilşi yepyeni bilgiler edinebileceksiniz. Turumuzun sonuna yaklaşırken Panama City’de Panama Kanalı’nı da ziyaret etmeyi unutmuyoruz. Buradaki ziyaretçi merkezinde hem kanalın yapımını görebilir hem de gemilerin geçişine şahit olabilirsiniz.
Uzun ve keyifli bir turdan sonra İstanbul’a dönmek için hazırlıklara başlamadan önceki son günümüzde tur rehberimizin sunduğu alternatif gezilere de katılabilirsiniz. Dönüş yolculuğunuz Paris aktarmalı uçuşla gerçekleşmektedir. Tamamen sizin keyif almanıza yönelik hazırlanmış Panama turlarımızda sizi de aramızda görmeyi çok isteriz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.