Peru Turları

Peru Turları
25 günlük Güney Amerika macerası ilginizi çekiyor mu? Cevabınız evet ise VY Global Travel olarak Peru turlarımızı tanıtmak istiyoruz. Size güvenli ve konforlu bir seyahat garantisi verirken aynı zamanda inanılmaz keyif alacağınızı da söylüyoruz. Peru’nun başkenti Lima’da başlayıp Rio’da sonlanan bu turun asla bitmesini istemeyeceksiniz.
Size Neler Sunabiliriz?
Yurt dışı çıkış harcı, ekstra tur ücretleri ve sınır geçiş harçları dışında hiçbir ekstra harcama yapmak zorunda değilsiniz. Programda belirtilen geziler, sabah kahvaltıları, müze giriş biletleri ve seyahat sigortası paketinize dahildir. France Hava Yolları ile Paris aktarmalı olarak Lima’ya iniş yapıyoruz. Özel aracımızla otele gelip yerleştikten sonra ertesi güne hazırlanmaya başlıyoruz.
Kahvaltıdan sonra Lima şehir turu için otelde ayrılıyoruz. Müzeleri, kiliseleri gezip şehrin simgesel alanlarını ziyaret ediyoruz. Şehir tutu bitince serbest zaman başlıyor. Ancak dileyen konuklarımız ekstra tur olarak akşam yemekli Peru Dansları şovuna katılabilirler. 3. Ve 4. Günlerde Chinca-Ica’ya geçip ardından Vahşi Yaşam Milli Koruma Parkı’nı ve Bot ile Isla Ballestas adalarını dolaşıyoruz. Daha sonra Peru’nun en büyük şehirlerinden olan Arequpia’ya gelerek ünlü Colca Kanyonu’nu ziyaret edeceğiz.
Elbette Machu Picchu’yu programa dahil etmeyi unutmadık. Hayranlıkla geçirdiğiniz bir günün ardından otelimize dönüyor ve ertesi gün Puno’ya doğru yola çıkıyoruz. Rotamız La Paz, Şili, Buenos Aires olarak ilerlerken her gittiğiniz yerde şaşkınlık ve heyecanla karışık duygular içerisinde olacağınızı tahmin ediyoruz. Buenos Aires’te tango şovları, Colonia turu, Brezilya-Arjantin arasında yer alan Iguassu Şelalesi ziyareti ile günlerin nasıl geçip gittiğiniz anlamayacak ve her ayrıntıyı beyninize kazımak isteyeceksiniz. Turumuzun son günlerinde Rio’da vakit geçireceğiz. Rio’nun canlı sokakları ve yüksek enerjisiyle yaptığınız geziler nabzınızı hiç düşürmeyecek. Son olarak Rio’nun en önemli simgelerinden olan İsa Tepesi’ni ziyaretle turumuzu bitirip dönüş hazırlıklarına başlayacağız.
Unutulmaz anlarla dolu seyahatiniz bitip ülkemize dönerken Peru turlarına tekrar tekrar katılmak isteyeceksiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.