Phuket Turu

Phuket Turu
Tayland’ın en büyük ve en ünlü turizm adasında bir hafta geçirmeye ne dersiniz? Doğa harikası olan Phuket’te hem manzaraların keyfini çıkarırken hem de eğlenmeye doyamayacaksınız. Ekstra turlar ve kişisel harcamalarınız dışında harcama yapmanızı gerektirmeyen Phuket turuna gelin bir göz atalım.
Nereleri Gezeceğiz, Neler Göreceğiz?
Sizlerde Atatür Havalimanı’nda buluşup 10.35 uçağıyla Tahran’a vardıktan sonra gece ikinci bir uçuşla Bangkok’a doğru yola çıkıyoruz. Sabah erken saatlerde Bangkok’a vardıktan sonra iç hatlar terminalinden Phuket uçuşumuz için hazırlanıyoruz. Nihayetinde varış noktamıza iniş yapıp, özel araçlarımızla otelimize gidiyoruz. Ertesi sabah uyanıp doyurucu bir kahvaltı yaptıktan sonra serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Akşam düzenlenecek olan yemekli Fantasea Show’a isterseniz ücretini karşılayarak 17.30’da katılabilirsiniz.
4. güne uyandığımızda yine kahvaltıdan sonra ister serbest zamanı isterseniz James Bond Adası turunu değerlendirebilirsiniz. Bu gezi sırasında kanolarda James Bond filminin çekildiği adalara yolculuk yaparken muhteşem manzaralara ve doğal güzelliklere şahit olacaksınız. Adaya vardığımızda James Bond filminin çekildiği yerleri ziyaret edebilir aynı zamanda alışveriş yapabilirsiniz. Deniz ürünleri restoranında yenen öğle yemeğini takiben turumuzu tamamlayıp otelimize dönüyoruz.
5. gün kahvaltıdan sonra tam gün sürecek olan öğle yemekli ekstra Phi Phi Adası turu başlıyor. Dilerseniz gününüzü bu tura katılarak değerlendirebilirsiniz. Ertesi günü gönlünüzce gezip eğlenebilmeniz, keşfe çıkabilmeniz için tamamen serbest zaman olarak planladık. 7. gün eşyalarımızı toparlayıp otelden ayrılıyor ve havalimanına gidip Tahran’a doğru yola çıkıyoruz. Sabaha karşı Tahran’a vardıktan 3 saat sonra İstanbul’a gelmek için tekrar uçağa biniyor ve Atatür Havalimanı’nda turumuzu sonlandırıyoruz. Bu dinlendirici ve keyifli Phuket turunda sizlere eşlik etmekten duyduğumuz mutluluğu belirtmek istiyoruz. Başka turlarda görüşmeyi dileyerek sizden ayrılıyoruz.

Tüm 2 sonuçları gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.