Romanya Turları

Romanya Turları
VY Global Travel olarak ; yalnızca vizesiz ülkelere turlar düzenleyip, müşterilerimize güvenli ve güzler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Peki siz bizim ile muhteşem Romanya turlarına hazır mısınız? 3 gece 4 gün süren ve otobüsle çıkılan bu yolculukta Bükreş’te başlayıp; Sinaia, Braşov ve Bran ile devam edip tekrar Bükreş’te biten seyahatiniz sırasında harika anılar biriktireceksiniz.
Tur Programı Nasıl İlerliyor?
Yolculuğumuza İstanbul’dan yola çıkıp Bulgaristan sınır kapısı olan Kapıkule’ye yani Edirne’ye giderek başlıyoruz. Gerekli pasaport ve vize işlemlerini hallettikten sonra Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Bundan sonra Stara Zagora’yu ve Veliko Tarnovo takip ederek yolumuza devam ediyoruz.
İkinci güne restoranımızda kahvaltı ederek başlıyoruz. İlk yorgunluğumuzu üzerimizden attıktan sonra Bükreş’e giderken Tuna Nehri’nin üzerindekş Dostluk Köprüsü’nden geçiyoruz. Yol boyunca seyrettiğiniz eşsiz manzaralardan sonra tur rehberimizle beraber şehir turu başlıyor. Şehir turu esnasında rehberimiz sizi Zafer Takı, Üniversite ve İhtilal Meydanları, Milli tiyatro hakkında bilgilendirdikten sonra dünyada 2. büyük yönetim binası olan Parlemento Sarayı’nda gezintiye çıkacaksınız. Dolu dolu geçen iinci günün ardından dinlenmeniz ve otellere yerleşmeniz için günü sonlandırıyoruz. İsteyen konuklarımız ekstra ücret karşılığın Romen gecesine katılarak güne devam edebilirler.
Üçüncü güne yine doyurucu bir kahvaltıyla başlıyoruz. Turun en dolu geçen bu gününde ilk durağımız Transilvanya. Ancak ekstra olan bu turumuza isteyen konuklarımız katılabilirler. 2.5 saat kadar süren yolculuğun ardından Sinaia’ya varıyoruz. Doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü bu şehirde görkemli Peleş Şatosu’nu rehberimizle gezdikten sonra kendi başınıza keşfe çıkabilmeniz için sizi serbest bırakıyoruz.
Daha sonra Bran şehrine gelerek vampir efsanesinin çıkış noktasını ziyaret ediyoruz. Kont Drakula’nın evi olarak bilinen şatoyu geziyoruz. Bu gezinin ardından serbest zamanınızda etrafı gezebilir, kafelerde ve pazarda vakit geçirebilir aynı zamanda hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.Son olarak Braşova’ya doğru yola çıkıyoruz. Romanya’nın en meşhur şehirlerinden olan Braşova’da yime rehberimizle beraber Kara Kilise ve Şehir surları gibi benzersiz yapıları geziyorsunuz. Akşam vakti tekrar Bükreş’e dönüyoruz.
Dördüncü güne uyandığımızda kahvaltımızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam saatlerinde biten yolculuğumuzun ardından harika anılar biriktirdiğinizi umarak sizinle vedalaşıyor, Romanya turlarımızda veya başka turlarda tekrar görüşmeyi dört gözle bekliyoruz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.