Seyşeller Turları

Seyşeller Turları
Seyşeller, kendi anayasalarında da geçtiği gibi “eşsiz ve narin bir doğaya” sahip küçük bir cennet olarak tanımlanabilir. Özellikle balayı için çok fazla tercih edilen Seyşeller’e seyahat etmek VY Global Travel güvencesiyle artık çok keyifli. Sizin için hazırladığımız Seyşeller turları arasından istediğinizi seçip keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
Seçeneklerimiz Nasıl Değişiyor?
Tur paketlerimizin hepsi 5 gece konaklamadır. Paketlerin arasındaki ufak tefek değişiklikler 6 farklı otel seçeneği bulunmasından kaynaklanmaktadır. Otellerin hepsinde mükemmel bir hizmet verilse de sundukları olanaklar farklılık gösterebilmektedir. Seyşellere ulaşımımız iki farklı havayolu şirketiyle gerçekleştirildiği için kararı size bırakırken, seçtiğiniz şirket ile olan uçuşunuzda yanınızda bulunmak için Atatürk Havalimanı’nda buluşmayı bekliyoruz. Uçuşlarınızı Türk Hava Yolları ile haftanın üç günü, Emirates Hava Yolları ile haftanın her günü gerçekleştirebilirsiniz.
8 saatlik bir yolculuktan sonra Mahe’ye, yani Seyşeller’in başkentine varıyoruz. Her zaman olduğu gibi havalimanında size özel bekleyen aracınızla otele doğru yola çıkıyoruz. Yarım saatlik bir yolculuğun ardından otele varıp giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra odanıza yerleşebilirsiniz.
Otelde bulunduğunuz süre boyunca otelin düzenlediği turlara ücretini karşılayarak katılabilirsiniz. Aynı şekilde Spa/Masaj hizmetlerinden faydalanarak doğa harikası olan Seyşeller’de kendinizi iyice rahatlatabilirsiniz.
Balayı hizmetleri otellerin hizmetleri konusunda bahsettiğimiz ufak tefek farklılıklardır. Hill View Banyan Tree Resort balayı hizmeti olarak 1 şişe şampanya, meyve tabağı, balayı odası düzenlemesi ve hediye sunuyor. Hilton Northolme Resort ise 1 şişe köpüklü şampanya ve 1 saatlik ücretsiz masaj hediye ediyor. En büyük hediye Maia Luxury Resort Mahe’den geliyor. Balayı hizmeti olarak mum ışığında yemek, şampanya eve 75 dakikalık bir spa hizmeti sunuyorlar.
Dikkat etmeniz gereken nokta vize gerekmese de Seyşeller formalite olarak birkaç belge istemektedir. Bunlar pasaportunuz, uçak biletleriniz, konaklama yerinizi gösteren belgelerdir. Ayrıca ülkeye giriş esnasında ziyareti izniniz düzenlenir ancak bir ayı geçen seyahatlerinizde göçmen servisine bu durumu bildirmeyi unutmayın. Harika bir balayı geçirmek için Seyşeller turlarımız içinden dilediğinizi seçin!

Tek bir sonuç gösteriliyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.