Turlar

Turlar
VY Kurumsal Hizmetler Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti. olarak 2014 yılından beri vizesiz yabancı ülkelere turlar düzenlemekteyiz. Gerek Türk Hava Yolları gerekse ziyaret edilen ülkeye ait hava yollarıyla anlaşmalı olup size de tamamen güvenli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planla tutan hizmet politikamız ile size sadece seyahat değil aynı zamanda yolculuk sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlamak için çalışıyoruz.
Seyahat ve Daha Fazlası
Turlarımızı satın alırken aynı zamanda otel, araç kiralama, havaalanı transferleri, vize danışmanlığı ve seyahat danışmanlığı gibi hizmetlerimizden de faydalanabileceğinizi bilmenizi isteriz. Profesyonel ekibimiz size seyahatiniz hakkındaki her konuda yardımcı olmak için hazırlar. Seyahat sırasında donanımlı tur rehberlerimiz sayesinde inanılmaz bilgilere sahip olacaksınız. Tur programlarımız gezilen yerlerde hiçbir ayrıntıyı atlamayacak şekilde hazırlanmıştır. Şehirlerin tüm simgesel yapılarını gezerken, bölgenin yerel köylerinde halkın yaşamına daha yakından tanık olabilirsiniz.
Gezilerimiz yurtiçi, yurtdışı, gemi ve kültür turları olarak alt başlıklara ayrılabilir. Katılmak istediğiniz turu seçtikten sonra tarih aralığını ve katılacak kişi sayısını da belirlemeniz gerekiyor. Satın alma işlemini internet üzerinden yapıyorsanız güvenlik konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Satın alma sırasında güvenlikli kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile güvenli ödeme yapabilir ve taksit avantajlarından da faydalanabilirsiniz.Kredi kartı ile değil de nakit ödeme yapacaksanız banka hesabımıza EFT yaparak bu şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Türkiye’de vizesiz turların tedarikçisi olarak size güvenli ve ekonomik bir program sunarken aynı zamanda belki de hayatınızın en keyifli ve unutulmaz anlarına sahip olacağınızı düşünüyoruz. Dünya, tecrübe edilmesi zor ve büyük bir yer. Bunu sizin için turlarla kolaylaştırmak, keyfinize ortak olmak bizim için çok önemli. Seçimizi yaptıktan sonra biz geri kalan her şeyi halledeceğiz ve siz sadece havalimanına geleceğiniz günü sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. Aklınızda olan tüm soru işaretleri için mail veya müşteri hizmetleri yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

1–8 / 68 sonuç görüntüleniyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Onur Air
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2018 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.