Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu Turları
Uzakdoğu turları ile hayatınız boyunca unutamayacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. Adeta farklı bir dünya hissi uyandıran bu coğrafyada gezebileceğiniz pek çok yer bulunur. Yemekleri, doğası, iklimi, kültürü eşsiz özelliktedir. Gezi turları arasında uygun fiyat seçenekleri barındırması ve tarihi açıdan köklü bir geçmişe sahip ülkeler barındırması ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.
Uzakdoğu Turları İçerisinde Gezebileceğiniz Yerler
Uzakdoğu denildiğinde çok büyük bir arazi hatta bir kıta söz konusudur. Gezi turları ile görme şansı yakalayacağınız seçenekler arasında Malezya, Tayland, Çin, Singapur, Kamboçya, Phuket Adaları sıralanabilir. Yaygın olarak tercih edilen turlar arasında Tayland, Çin, Kamboçya, Vietnam, Singapur ve Kore bulunmaktadır. Tercihini Tayland’dan yana kullanacak olanlar için, benzersiz atmosferi ile Bangkok ve sürprizlerle dolu Pattaya ziyaret edilebilir. Yatan Buddha Heykeli, Kraliyet Tapınağı WatPho, Altın Buddha Heykeli gibi görmeniz gereken pek çok yapı bulunmaktadır.
Çin turları içerisinde Pekin önemli bir yere sahiptir. Başkentte görmeniz gereken binlerce yer sıralanabilir. Cumhuriyet’in ilan edildiği Tiananmen Meydanı, Forbidden City, İnci Üretim Merkezi ve tabi ki de Çin Seddi, ziyaret edebileceğiniz yerler arasındadır. Pekin turları ile şehri detaylı bir şekilde gezebilirsiniz. Çin’de en önemli yapıtlar arasında tapınaklar bulunur. Birbirinden farklı mimarilere sahip tapınaklarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Singapur turları arasında ise Bali turları oldukça popülerdir. Maymun ormanı, sahilleri ve okyanus sesleri ile unutamayacağınız bir gezi yaşayabilirsiniz. Ülkede gezebileceğiniz diğer yerler arasında Meclis Opera Binaları, Merlon Anıtı, Çin Mahallesi sıralanabilir. Dünyada gece safarisinin yapıldığı tek yer olan bu ülkede, adrenalin ve heyecan dolu bir gece yaşayabilirsiniz. Uzakdoğu turları bu ülkeler dışında pek çok seçenek barındırmaktadır. Her biri kendine has güzellikleri ile keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

1–8 / 28 sonuç görüntüleniyor

İletişim

  •   İnönü Cad. Esentepe Mah. No:147 Kartal Kule No:15/138 Kartal İstanbul/Turkey

  •    Tel: 0 (216) 504 37 07

  •    Mail: info@vizesizyurtdisi.com

Partnerlerimiz

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus Airlines
  • Atlas Global

© Copyright 2017 VY Global Travel Tüm hakları saklıdır.